Zāles pļāvēji – roboti

worx landroid zales plavejs - robotsMūsdienās ļoti populāri ir kļuvuši putekļu sūcēji – roboti, kas telpu iztīra paši, braukājot pa paklāja virsmu. Cilvēkam vairs nav jānodarbojas ar paklāju beršanu un citām nepatīkamām lietām. Tā laikā viņi var darīt lietas, kas ir daudz patīkamākas vai lietderīgākas. Roboti ir kļuvuši pietiekoši gudri, lai ikvienu telpu iztīrītu kvalitatīvi un, piedevām, patērējot maz enerģiju. Mūsdienās, ir pieejami ne tikai šādi putekļu sūcēji, bet arī zāles pļāvēji – roboti, kas Tavu mauriņu nopļaus paši, bez Tavas iejaukšanās.


Vai Tev patīk biežā zāles pļaušana, lai nodrošinātu, tiešām, skaistu zālāju? Ja nē, tad šis risinājums ir domāts Tev. Uzstādi savu zāles pļaušanas sistēmu un aizmirsti par turpmākajiem zāles pļaušanas darbiem. Dari daudz patīkamākas lietas tai laikā, par skaistu zālāju rūpēsies Tavs zāles pļāvējs – robots.

 

Kāpēc vērts iegādāties šādu zāles pļāvēju?

Zāles pļāvēji ir pietiekoši gudri, lai kvalitatīvi nopļautu visu Tavu norobežoto teritoriju bez liekas resursu un laika patērēšanas.
 

Worx Landroid zāles pļāvējs robots pieejams ar 13% atlaidi šeit ->

 

Kas īpašs ir šai zāles pļāvējā – robotā?

  • Līdz 1500 m2 lailas teritorijas pļaušana ir pilnībā piemērota;
  • Robots atgriežas savā bāzes punktā pats, kad ir beidzis darbu vai nepieciešama uzlāde. Robots bez uzlādes strādā pat 1.5 stundu. Lādēšanās laiks tikai 2.5 stundas;
  • Iestādāms pļaušanas grafiks, lai bez Tavas iejaukšanās pļāvējs pats uzsāk savu darbu;
  • Pļāvēja augstuma regulēšana Tavai gaumei;
  • Lietus sensors – lai pļāvējs pļautu sausu un viegli nopļaujamu zāli;
  • Piemērots arī lietainam un aukstam klimatam;
  • Zems trokšņa līmenis un draudzīgs videi;
  • PIN kods, lai šādu ierīci zagļiem zagt nebūtu nekādas jēgas.

Kā arī daudz un dažādi citi labumi vienā aparātā – zāles pļāvējā robotā. Izbaudi savu dzīvi, netērē savu dārgo laiku tādām lietām, kā zālāja pļaušana. Šādus darbus liec darīt mašīnām. Iegādājies zāles pļāvēju jau tagad par pieņemamu cenu. Noskaties video par Worx Landroid iespējām mājas lapas labajā pusē.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply